Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Okręgówka

Liga okręgowa “ZINA-Racibórz – Rybnik, grupa III, terminarz 2019/2020

Trener: Mateusz Matuszewski, tel. 508 817 347

Tabela po 17 kolejce Ligi okręgowej, Racibórz – Rybnik, grupa III

 

Kolejka nr 1
2019-08-03/17:00 LKS CZARNI GORZYCE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 4:1
2019-08-03/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA MKS CZERWIONKA 5:2
2019-08-03/17:00 LKS TWORKÓW LKS 1908 NĘDZA 3:3
2019-08-03/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA KS POLONIA MARKLOWICE 0:4
2019-08-03/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ KS ROW II 1964 RYBNIK 1:1
2019-08-03/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS RYMER RYBNIK 3:2
2019-08-03/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:3
2019-08-03/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA GKS DĄB GASZOWICE 1:0
2019-08-04/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS KRZYŻANOWICE 0:2
Kolejka nr 2
2019-08-10/17:00 LKS KRZYŻANOWICE GKS DĄB GASZOWICE 2:0
2019-08-10/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS POLONIA ŁAZISKA 3:0
2019-08-10/17:00 KS RYMER RYBNIK LKS SILESIA LUBOMIA 1:3
2019-08-10/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:4
2019-08-10/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE KS UNIA RACIBÓRZ 2:2
2019-08-10/17:00 LKS 1908 NĘDZA LKS GRANICA RUPTAWA 3:0
2019-08-10/17:00 MKS CZERWIONKA LKS TWORKÓW 3:3
2019-08-10/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 0:2
2019-08-11/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS CZARNI GORZYCE 2:0
Kolejka nr 3
2019-08-17/17:00 LKS CZARNI GORZYCE LKS KRZYŻANOWICE 3:3
2019-08-17/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KS NAPRZÓD BORUCIN 2:0
2019-08-17/17:00 LKS TWORKÓW GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 4:3
2019-08-17/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA MKS CZERWIONKA 4:0
2019-08-17/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ LKS 1908 NĘDZA 1:1
2019-08-17/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS POLONIA MARKLOWICE 0:1
2019-08-17/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA KS ROW II 1964 RYBNIK 2:2
2019-08-17/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA KS RYMER RYBNIK 3:1
2019-08-17/17:00 GKS DĄB GASZOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:2
Kolejka nr 4
2019-08-24/17:00 LKS KRZYŻANOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY 4:3
2019-08-24/17:00 KS RYMER RYBNIK GKS DĄB GASZOWICE 2:4
2019-08-24/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS POLONIA ŁAZISKA 4:1
2019-08-24/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE LKS SILESIA LUBOMIA 3:1
2019-08-24/17:00 LKS 1908 NĘDZA KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 0:4
2019-08-24/17:00 MKS CZERWIONKA KS UNIA RACIBÓRZ 0:4
2019-08-24/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS GRANICA RUPTAWA 1:1
2019-08-24/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS TWORKÓW 4:3
2019-08-24/17:30 LKS CZARNI GORZYCE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:2
Kolejka nr 5
2019-08-28/17:30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA LKS KRZYŻANOWICE 0:0
2019-08-28/17:30 LKS TWORKÓW LKS CZARNI GORZYCE 3:3
2019-08-28/17:30 LKS GRANICA RUPTAWA KS NAPRZÓD BORUCIN 2:3
2019-08-28/17:30 KS UNIA RACIBÓRZ GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 1:1
2019-08-28/17:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA MKS CZERWIONKA 6:0
2019-08-28/17:30 LKS SILESIA LUBOMIA LKS 1908 NĘDZA 2:3
2019-08-28/17:30 LKS POLONIA ŁAZISKA KS POLONIA MARKLOWICE 0:4
2019-08-28/17:30 GKS DĄB GASZOWICE KS ROW II 1964 RYBNIK 2:0
2019-08-28/17:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY KS RYMER RYBNIK 7:1
Kolejka nr 6
2019-08-31/17:00 LKS KRZYŻANOWICE KS RYMER RYBNIK 8:0
2019-08-31/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:4
2019-08-31/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE GKS DĄB GASZOWICE 3:0
2019-08-31/17:00 LKS 1908 NĘDZA LKS POLONIA ŁAZISKA 1:1
2019-08-31/17:00 MKS CZERWIONKA LKS SILESIA LUBOMIA 1:1
2019-08-31/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:1
2019-08-31/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN KS UNIA RACIBÓRZ 4:1
2019-08-31/17:00 LKS CZARNI GORZYCE LKS GRANICA RUPTAWA 4:2
2019-08-31/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA LKS TWORKÓW 3:0
Kolejka nr 7
2019-09-07/16:00 LKS TWORKÓW LKS KRZYŻANOWICE 0:3
2019-09-07/16:00 LKS GRANICA RUPTAWA LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:5
2019-09-07/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ LKS CZARNI GORZYCE 2:1
2019-09-07/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS NAPRZÓD BORUCIN 4:5
2019-09-07/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 3:1
2019-09-07/16:00 LKS POLONIA ŁAZISKA MKS CZERWIONKA 3:1
2019-09-07/16:00 GKS DĄB GASZOWICE LKS 1908 NĘDZA 2:5
2019-09-07/16:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY KS POLONIA MARKLOWICE 4:0
2019-09-07/16:00 KS RYMER RYBNIK KS ROW II 1964 RYBNIK 0:6
Kolejka nr 8
2019-09-14/16:00 LKS KRZYŻANOWICE KS ROW II 1964 RYBNIK 1:0
2019-09-14/16:00 KS POLONIA MARKLOWICE KS RYMER RYBNIK 3:0
2019-09-14/16:00 LKS 1908 NĘDZA LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:1
2019-09-14/16:00 MKS CZERWIONKA GKS DĄB GASZOWICE 1:1
2019-09-14/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS POLONIA ŁAZISKA 1:3
2019-09-14/16:00 KS NAPRZÓD BORUCIN LKS SILESIA LUBOMIA 4:3
2019-09-14/16:00 LKS CZARNI GORZYCE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2:0
2019-09-14/16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KS UNIA RACIBÓRZ 0:4
2019-09-14/16:00 LKS TWORKÓW LKS GRANICA RUPTAWA 3:1
Kolejka nr 9
2019-09-21/16:00 LKS GRANICA RUPTAWA LKS KRZYŻANOWICE 0:2
2019-09-21/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ LKS TWORKÓW 1:5
2019-09-21/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2:2
2019-09-21/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA LKS CZARNI GORZYCE 0:1
2019-09-21/16:00 LKS POLONIA ŁAZISKA KS NAPRZÓD BORUCIN 0:11
2019-09-21/16:00 GKS DĄB GASZOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2:0
2019-09-21/16:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY MKS CZERWIONKA 7:0
2019-09-21/16:00 KS RYMER RYBNIK LKS 1908 NĘDZA 2:4
2019-09-21/16:00 KS ROW II 1964 RYBNIK KS POLONIA MARKLOWICE 0:5
Kolejka nr 10
2019-09-28/16:00 LKS KRZYŻANOWICE KS POLONIA MARKLOWICE 1:3
2019-09-28/16:00 LKS 1908 NĘDZA KS ROW II 1964 RYBNIK 8:0
2019-09-28/16:00 MKS CZERWIONKA KS RYMER RYBNIK 2:3
2019-09-28/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:1
2019-09-28/16:00 KS NAPRZÓD BORUCIN GKS DĄB GASZOWICE 2:2
2019-09-28/16:00 LKS CZARNI GORZYCE LKS POLONIA ŁAZISKA 0:0
2019-09-28/16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA LKS SILESIA LUBOMIA 2:1
2019-09-28/16:00 LKS TWORKÓW KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 4:0
2019-09-28/16:00 LKS GRANICA RUPTAWA KS UNIA RACIBÓRZ 1:5
Kolejka nr 11
2019-10-05/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ LKS KRZYŻANOWICE 3:3
2019-10-05/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS GRANICA RUPTAWA 3:1
2019-10-05/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA LKS TWORKÓW 1:2
2019-10-05/15:00 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 0:3
2019-10-05/15:00 GKS DĄB GASZOWICE LKS CZARNI GORZYCE 4:0
2019-10-05/15:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY KS NAPRZÓD BORUCIN 5:1
2019-10-05/15:00 KS RYMER RYBNIK GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2:3
2019-10-05/15:00 KS ROW II 1964 RYBNIK MKS CZERWIONKA 1:3
2019-10-05/15:00 KS POLONIA MARKLOWICE LKS 1908 NĘDZA 2:3
Kolejka nr 12
2019-10-12/15:00 LKS KRZYŻANOWICE LKS 1908 NĘDZA 0:3
2019-10-12/15:00 MKS CZERWIONKA KS POLONIA MARKLOWICE 4:0
2019-10-12/15:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS ROW II 1964 RYBNIK 4:1
2019-10-12/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN KS RYMER RYBNIK 3:1
2019-10-12/15:00 LKS CZARNI GORZYCE LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2:4
2019-10-12/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA GKS DĄB GASZOWICE 5:3
2019-10-12/15:00 LKS TWORKÓW LKS POLONIA ŁAZISKA 0:0
2019-10-12/15:00 LKS GRANICA RUPTAWA LKS SILESIA LUBOMIA 0:1
2019-10-12/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:2
Kolejka nr 13
2019-10-19/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS KRZYŻANOWICE 2:1
2019-10-19/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2019-10-19/15:00 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS GRANICA RUPTAWA 2:4
2019-10-19/15:00 GKS DĄB GASZOWICE LKS TWORKÓW 4:0
2019-10-19/15:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:2
2019-10-19/15:00 KS RYMER RYBNIK LKS CZARNI GORZYCE 0:2
2019-10-19/15:00 KS ROW II 1964 RYBNIK KS NAPRZÓD BORUCIN 1:2
2019-10-19/15:00 KS POLONIA MARKLOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 4:2
2019-10-19/15:00 LKS 1908 NĘDZA MKS CZERWIONKA 3:2
Kolejka nr 14
2019-10-26/14:00 LKS KRZYŻANOWICE MKS CZERWIONKA 3:0
2019-10-26/14:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS 1908 NĘDZA 4:2
2019-10-26/14:00 KS NAPRZÓD BORUCIN KS POLONIA MARKLOWICE 5:0
2019-10-26/14:00 LKS CZARNI GORZYCE KS ROW II 1964 RYBNIK 4:1
2019-10-26/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KS RYMER RYBNIK 6:0
2019-10-26/14:00 LKS TWORKÓW LKS FORTECA ŚWIERKLANY 2:0
2019-10-26/14:00 LKS GRANICA RUPTAWA GKS DĄB GASZOWICE 1:2
2019-10-26/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ LKS POLONIA ŁAZISKA 3:0
2019-10-26/14:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS SILESIA LUBOMIA 3:3
Kolejka nr 15
2019-11-02/14:00 LKS SILESIA LUBOMIA LKS KRZYŻANOWICE 0:1
2019-11-02/14:00 LKS POLONIA ŁAZISKA KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:0
2019-11-02/14:00 GKS DĄB GASZOWICE KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2019-11-02/14:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY LKS GRANICA RUPTAWA 2:2
2019-11-02/14:00 KS RYMER RYBNIK LKS TWORKÓW 0:8
2019-11-02/14:00 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:3
2019-11-02/14:00 KS POLONIA MARKLOWICE LKS CZARNI GORZYCE 1:2
2019-11-02/14:00 LKS 1908 NĘDZA KS NAPRZÓD BORUCIN 1:2
2019-11-02/14:00 MKS CZERWIONKA GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 3:2
Kolejka nr 16
2019-11-09/14:00 LKS KRZYŻANOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 4:0
2019-11-09/14:00 KS NAPRZÓD BORUCIN MKS CZERWIONKA 4:1
2019-11-09/14:00 LKS CZARNI GORZYCE LKS 1908 NĘDZA 0:1
2019-11-09/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KS POLONIA MARKLOWICE 1:0
2019-11-09/14:00 LKS TWORKÓW KS ROW II 1964 RYBNIK 7:1
2019-11-09/14:00 LKS GRANICA RUPTAWA KS RYMER RYBNIK 3:1
2019-11-09/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ LKS FORTECA ŚWIERKLANY 3:2
2019-11-09/14:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA GKS DĄB GASZOWICE 1:2
2019-11-09/14:00 LKS SILESIA LUBOMIA LKS POLONIA ŁAZISKA 3:1
Kolejka nr 17
2019-11-16/13:30 LKS POLONIA ŁAZISKA LKS KRZYŻANOWICE 1:1
2019-11-16/13:30 GKS DĄB GASZOWICE LKS SILESIA LUBOMIA 2:1
2019-11-16/13:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:1
2019-11-16/13:30 KS RYMER RYBNIK KS UNIA RACIBÓRZ 2:11
2019-11-16/13:30 KS ROW II 1964 RYBNIK LKS GRANICA RUPTAWA 1:0
2019-11-16/13:30 KS POLONIA MARKLOWICE LKS TWORKÓW 1:2
2019-11-16/13:30 LKS 1908 NĘDZA LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2:4
2019-11-16/13:30 MKS CZERWIONKA LKS CZARNI GORZYCE 1:1
2019-11-16/13:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS NAPRZÓD BORUCIN 1:3

Mecze drugiej drużyny rozgrywane są na boisku w Rybniku-Wielopolu przy ulicy Podleśnej

* Przełożony





ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦