Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

GKS Jastrzębie 0-2 ROW 1964 Rybnik: Kolejna wygrana rybniczan!

13 Lut 2016

DSC_0003

Na sztucznej murawie w Jastrzębiu, odbyło się kolejne spotkanie kontrolne, przygotowujące do rundy wiosennej. III ligowy GKS Jastrzębie podejmował u siebie nasz zespół. W porównaniu z poprzednimi sparingami, przy murawie znalazła się większa grupa kibiców, głównie gospodarzy.

Niefortunnie spotkanie rozpoczęło się dla Pawła Mandrysza, który po paru minutach musiał zostać zmieniony przez Pawła Jaroszewskiego. W pierwszej połowie, obie ekipy nie stworzyły porywającego widowiska. Było dużo walki w środku pola. Gospodarze próbowali wykorzystywać swoje szanse po dobrych dośrodkowaniach, ale pewnie na straży stał Patryk Procek. Po naszej stronie, również było kilka okazji. Między innymi nieznacznie chybiony strzał Muszalika czy niewykorzystana szansa strzału głową przez Bartosza Slisza.

Po zmianie stron i znacznej zmianie składu po stronie ROW-u, jak i GKS-u, gra odrobinę się otworzyła na korzyść naszej drużyny. Coraz więcej zagrań dochodziło do pola karnego gospodarzy, co w 53. minucie, wykorzystał strzelający z bliskiej odległości, Marek Gładkowski. Nasza drużyna chciała pójść za ciosem i starała się kontrolować przebieg spotkania, oddając strzały również z dalszej odległości. Po kolejnych piętnastu minutach, dobrą piłkę otrzymał w polu karnym Gabriel Nowak i pewnym strzałem nogą, pokonał bramkarza GKS-u. Gospodarze próbowali przycisnąć swoich rywali, ale ostatecznie pewne interwencje bramkarza i obrony ROW-u, nie pozwoliły na kontaktowego gola.

GKS Jastrzębie – ROW 1964 Rybnik 0:2 (53′ Gładkowski, 75′ Nowak)

Skład ROW-u:
I połowa: Procek, Gojny, Krotofil, Broniewicz, Orzeł, Slisz, Dzierbicki, Muszalik, Siwek, Mandrysz (5′ Jaroszewski), Musiolik
II połowa: Procek, Jaroszewski, Grabiec, Jary, Orzeł, zawodnik testowany, Płonka, Spratek, Koleczko, Gładkowski, Nowak

 

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦