Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Stal Stalowa Wola
4   0
ROW 1964 Rybnik
II liga, 32. kolejka: 19.05.2018  •  godz 17:00  •  Stadion w Boguchwale
ROW 1964 Rybnik
-   -
GKS 1962 Jastrzębie
II liga, 33. kolejka: 26.05.2018  •  godz 17:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Roland Buchała i Daniel Pawłowski na dłużej z nami!

08 Cze 2017

nuda

Znany jest już pełny sztab szkoleniowy naszej drużyny. Po przedłużeniu umowy z pierwszym trenerem, Piotrem Piekarczykiem, nadszedł czas na jego asystenta i trenera bramkarzy.

Roland Buchała i Daniel Pawłowski pozostają z nami na kolejne dwa lata!

Roland przez długi czas był związany z naszą drużyną jako zawodnik, strzelając dla ROW-u niejedną bramkę. Jednak od dwóch sezonów był asystentem pierwszego trenera (najpierw Dietmara Brehmera, później Piotra Piekarczyka). W maju tego roku, Roland zdobył licencję UEFA A, która jest kolejnym etapem w doskonaleniu jego trenerskiego warsztatu. Sezon 2017/2018 będzie trzecim w roli asystenta pierwszego trenera.

Zadowolony z pracy w Rybniku jest także trener bramkarzy, Daniel Pawłowski. Również dla Daniela to będzie trzeci rok współpracy w sztabie szkoleniowym ROW-u. Pracę z trenerem Pawłowskim chwali sobie wielu goalkeeperów nie tylko związanych z Rybnikiem, ale również ci z całej Polski.

Obu trenerom życzymy samych sukcesów, szczęścia oraz wielu radości z wykonywanej pracy!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦