Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Znicz Pruszków
3   0
ROW 1964 Rybnik
II liga, 34. kolejka: 02.06.2018  •  godz 17:00  •  Stadion MZOS
ROW 1964 Rybnik
-   -
Stal Stalowa Wola
II liga, 1. kolejka: 20.07.2018  •  godz 18:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Kto przedłuży dobrą passę? Zapowiedź meczu Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik

10 Sie 2017

Przed nami kolejne spotkanie w II lidze. Tym razem, na wyjeździe zagramy z Wartą Poznań. Wspomnienia z Poznania mamy dobre, bo w kwietniu tego roku, zwyciężyliśmy przy Drodze Dębińskiej 1:0! 

Mimo tego, że piłkarze Warty przegrali w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski z trzecioligowym KSZO Ostrowiec, to jednak w lidze, poznaniacy dwukrotnie zwyciężyli. Najpierw, na inaugurację z Rozwojem Katowice, a tydzień później z Legionovią Legionowo.

Nasza drużyna ma w nogach o jedno oficjalne spotkanie więcej. Jednak kończąc przygodę z Pucharem Polski w meczu z Górnikiem Zabrze, rozpoczęliśmy ligowe zmagania, wywożąc cenny punkt z Łodzi, w starciu z tamtejszym beniaminkiem. W ubiegły piątek, nasza drużyna wykorzystała większość stworzonych przez siebie okazji i pokonała Olimpię Elbląg 3:1.

Początek meczu na Stadionie Warty Poznań w piątek, 11 sierpnia o godzinie 17:45.

Sędzią tego spotkania będzie Konrad Aluszyk.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦