Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

ROW 1964 Rybnik
1   2
Radomiak Radom
II liga, 22. kolejka: 17.03.2018  •  godz 15:00  •  Stadion Miejski w Rybniku
Garbarnia Kraków
-   -
ROW 1964 Rybnik
II liga, 23. kolejka: 24.03.2018  •  godz 13:00  •  Stadion Garbarni Kraków

Przegrywamy z Wartą Poznań…

11 sie 2017

Za nami mecz 3. kolejki II ligi. Nasza drużyna przegrała w Poznaniu 0:2. Podopieczni Piotra Piekarczyka nie mieli zbyt wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Swoje okazje wykorzystała Warta, która zdominowała ten mecz.

– To spotkanie było zdecydowanie lepsze w wykonaniu Warty Poznań, która zaprezentowała się z dobrej strony. Widać, że Warta jest mocniejsza niż w poprzednim sezonie i wygrała zasłużenie. Można gdybać jak wyglądałby mecz, gdybyśmy do przerwy dowieźli remis, ale mając przez cały mecz jedną okazję na zdobycie gola nie można myśleć o zwycięstwie. Rzut karny dla Warty w końcówce zaskoczył mnie bardzo. Nie wiem o co chodziło sędziemu i będziemy analizować całą sytuację – mówił po przegranym meczu z Wartą nasz szkoleniowiec, Piotr Piekarczyk.

Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik 2:0 (1:0)
Bramki: Adrian Laskowski (32. minuta), Krzysztof Biegański (82. minuta)
Żółte kartki: Adrian Szynka, Krzysztof Biegański – Kamil Spratek, Marek Krotofil, Kacper Rosa
Sędziował: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski)

Warta Poznań: Adrian Lis – Wiktor Patrzykąt, Bartosz Kieliba, Tomasz Dejewski, Radosław Jasiński – Karol Żmijewski (76. Adrian Szynka), Adrian Laskowski, Artur Marciniak, Hubert Antkowiak (76. Krzysztof Biegański), Adrian Cierpka (90. Adrian Chopcia) – Przemysław Kita (87. Michał Grobelny).

ROW 1964 Rybnik: Kacper Rosa – Marek Krotofil, Szymon Jary, Dawid Bober, Dawid Gojny – Damian Koleczko (65. Dawid Kalisz), Kamil Spratek (80. Krzysztof Koch), Mariusz Muszalik, Sebastian Siwek (73. Robert Tkocz), Paweł Jaroszewski (65. Sebastian Musiolik) – Przemysław Brychlik.

 

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦