Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Znicz Pruszków
3   0
ROW 1964 Rybnik
II liga, 34. kolejka: 02.06.2018  •  godz 17:00  •  Stadion MZOS
ROW 1964 Rybnik
-   -
Stal Stalowa Wola
II liga, 1. kolejka: 20.07.2018  •  godz 18:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Cenny punkt… ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice 2:2

09 Wrz 2017

W meczu 8. kolejki II ligi nasza drużyna podejmowała na Stadionie Miejskim w Rybniku ekipę Rozwoju Katowice. Podopieczni Piotra Piekarczyka zremisowali 2:2, przełamując serię porażek…

W pierwszej połowie to nasza drużyna przejęła inicjatywę, którą udokumentowaliśmy bramką. Strzelcem został Damian Koleczko. W pierwszej części meczu mieliśmy jeszcze swoje okazje, ale niestety nie udało nam się podwyższyć wyniku. W drugiej połowie, już na początku sędzia podyktował rzut karny dla ekipy Rozwoju.

Do wykonania jedenastki podszedł nasz były gracz, Michał Płonka. Jednak górą był nasz bramkarz! Jednak bramka dla gości wisiała w powietrzu i takową w 55. minucie strzelił Paweł Szołtys. W tej części meczu to nasi rywale mieli przewagę, którą przypieczętowali bramką na 1:2. Za niewykorzystany rzut karny, zrehabilitował się Michał Płonka w 74. minucie. Na szczęście szybko doszło do wyrównania. W 77. minucie kolejną jedenastkę, ale tym razem dla naszego zespołu, podyktował sędzia Marciniak. Nasz kapitan Mariusz Muszalik pewnie wykorzystał ten stały fragment gry na gola.

Do końca meczu obie drużyny próbowały jeszcze stwarzać groźne sytuacje pod bramkami rywali, jednak wynik pozostał i cenny punkt zostaje w Rybniku.

ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice 2:2 (1:0)

Skład ROW: Kacper Rosa – Dawid Gojny, Dawid Bober, Szymon Jary, Marek Krotofil, Mariusz Muszalik, Robert Tkocz, Krzysztof Koch (77′ Dawid Kalisz), Damian Koleczko, Sebastian Musiolik (87′ Sebastian Siwek), Przemysław Brychlik

Bramki ROW: 32′ Damian Koleczko, 77′ Mariusz Muszalik (k)

Żółte kartki: Gojny, Bober, Koch

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦