II liga, 17. kolejka: 11.11.2017  •  godz 17:00  •  Stadion Miejski w Rybniku
II liga, 18. kolejka: 18.11.2017  •  godz 17:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Wygrana naszych rezerw!

10 wrz 2017

21552611_1530830786997798_1392239013_n

Zwycięstwem 2:1 zakończył się mecz piątej kolejki Okregówki. Podopieczni Mateusza Kurca pokonali dobrze grającego piłką rywala z Nędzy.

Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0! Bramkę dla naszego zespołu, w 44. minucie zdobył 15-letni Wiktor Piejak. W drugiej połowie do głosu dochodzili goście. Około 70. minuty sędzia podyktował rzut karny dla piłkarzy Nędzy, jednak Aleksander Łubik, wzorem Kacpra Rosy w meczu z Rozwojem, obronił go! Jednak w 82. minucie doszło do wyrównania. Szybko potrafiliśmy odpowiedzieć, bo już dwie minuty później na listę strzelców wpisał się Dominik Niećko.

Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny, dzięki któremu zdobyliśmy kolejne trzy oczka w tabeli. Po pięciu kolejkach z dziewięcioma punktami na koncie, zajmujemy siódme miejsce w tabeli. Strata do pierwszej Slavii Rudy Śląskiej to sześć oczek.

Następny mecz nasze rezerwy rozegrają na wyjeździe z Zaborzem Zabrze 16 września o godzinie 15:00.

ROW 1964 II Rybnik – LKS 1908 Nędza 2:1 (1:0)

Skład ROW II: Łubik – Janik (c), Folmert, Polok, Popiela – Siwek, Zganiacz, Spratek, Gorzawski (Wróblewski 80′) – Piejak (Niecko 45′) Drozdowski, ponadto Błatoń, Broda, Wawrzynek