Gryf Wejherowo
II liga, 13. kolejka: 14.10.2017  •  godz 17:00  •  Stadion Miejski w Rybniku
BŁĘKITNI STARGARD
2   2
II liga, 14. kolejka: 21.10.2017  •  godz 13:00  •  Stadion Miejski w Stargardzie

Hat-trick młodego napastnika i wygrana rezerw z Łabędami!

09 paź 2017

DSC_9934

Za nami 9. kolejka Ligi Okręgowej. Na boisku w Rybniku-Wielopolu podejmowaliśmy ŁTS Łabędy. Mecz pewnie wygraliśmy 3:0, a autorem wszystkich bramek był nasz młody napastnik, Wiktor Piejak!

15-latek strzelanie rozpoczął w pierwszej części spotkania, a dokładniej w 34. minucie, kiedy to uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Szymona Popielę. Dwie kolejne bramki miały już miejsce w drugiej części spotkania. Wiktor wypracował sobie kolejno w 57. oraz 60. minucie dogodne sytuacje do oddania strzału, które pokonały bramkarza gości.

Pomimo ciężkich warunków atmosferycznych i boiskowych zarówno nasi zawodnicy z pierwszej drużyny jak i juniorzy, którzy uzupełnili skład, spisali się w tym meczu bardzo dobrze. Tym samym po ośmiu rozegranych spotkaniach (jedna kolejka się nie odbyła) mamy na koncie 12 punktów i zajmujemy obecnie ósme miejsce.

ROW 1964 II Rybnik – ŁTS Łabędy 3:0 (1:0)

Skład ROW II: Aleksander Łubik – Szymon Popiela, Bartłomiej Polok, Marek Krotofil, Damian Koleczko, Damian Gorzawski (Łukasz Wawrzynek, Kamil Rogalski), Sebastian Sidor, Michał Wróblewski, Kamil Spratek, Dawid Drozdowski, Wiktor Piejak (Dominik Szymura)