Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Pozytywnym akcentem zakończyć rok… Zapowiedź meczu Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik

26 Lis 2017

Przed podopiecznymi Rolanda Buchały ostatnie starcie w tym roku! Na wyjeździe zagramy z Olimpią Elbląg. Będzie to spotkanie w ramach 19. kolejki II ligi. Początek potyczki 26 listopada o godzinie 13:00.

W meczu pierwszej rundy, pokonaliśmy w Rybniku naszych rywali 3:1. Bramki dla naszej drużyny strzelali Kamil Spratek oraz dwie Przemysław Brychlik. Z pewnością, gospodarze będą chcieli zrewanżować się za tamto spotkanie.

Olimpia od czterech spotkań nie przegrała swojego meczu i obecnie z 29. oczkami na koncie, plasuje się na piątym miejscu w tabeli. Z pewnością nie będzie to na tyle łatwe spotkanie jak z początku sezonu.

Nasza drużyna powalczy w Elblągu o jak najlepszą końcówkę roku, choć zadanie nie będzie łatwe. Zwłaszcza, że dwóch naszych podstawowych zawodników ostatnich spotkań (Dawid Kalisz oraz Paweł Jaroszewski) pauzuje za kartki. Po jednomeczowej pauzie do dyspozycji trenera wraca Dawid Gojny.

Sędzią spotkania będzie pan Szymon Lizak (Poznań).

Relacja odbędzie się w systemie ppv (pay-per-view). Koszt 10 złotych. Zachęcamy do szybszego wykupienia. Ilość miejsc jest ograniczona. Dostęp można wykupić za pośrednictwem PayPal i PayU. Zakup kodu jest bardzo prosty, zajmuje dosłownie chwilę!

Link: http://zksolimpia.ppv-stream.pl/

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦