Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Wysoka porażka naszych rezerw na zakończenie rundy jesiennej Okręgówki

27 Lis 2017

REZERWY2

W zaległym meczu 7. kolejki Ligi Okręgowej, nasza drużyna przegrała aż 1:8 z Dramą Zbrosławice. Honorowe trafienie dla naszej drużyny zaliczył Patryk Kaczmarzyk. Nasza drużyna rezerw ma do rozegrania jeszcze jedno spotkanie zaległe, w ramach 12. kolejki. Jednak zostanie ono rozegrane w rundzie wiosennej.

ROW 1964 II Rybnik – Drama Zbrosławice 1:8 (0:4)

Skład ROW II: Paweł Kapusta – Gabriel Blaszkiewicz (70′ Jakub Makselon), Michał Wróblewski (58′ Piotr Kwoska), Aleksander Barteczko, Patryk Kaczmarzyk, Mateusz Mosz, Filip Ojczyk, Dawid Szymik (75′ Aleksander Folmert), Adam Wolicki (80′ Łukasz Wawrzynek), Damian Koleczko, Bartłomiej Polok

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦