Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

ROW 1964 Rybnik
2   2
Radomiak Radom
II liga, 10. kolejka: 15.09.2018  •  godz 17:00  •  Stadion Miejski w Rybniku
Skra Częstochowa
0   0
ROW 1964 Rybnik
II liga, 11. kolejka: 22.09.2018  •  godz 16:30  •  STOLZLE Stadion w Częstochowie

Za nami pierwszy tydzień przygotowań…

12 Sty 2018

LKNJIKS

Nasza drużyna 8 stycznia rozpoczęła przygotowania! W poniedziałek (8 stycznia) nasi zawodnicy przeszli badania w Hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach, tym samym zaczynając okres przygotowawczy do zbliżającej się rundy wiosennej.

W kolejnych dniach zawodnicy rozpoczęli treningi. W zajęciach uczestniczyli niemal wszyscy zawodnicy, za wyjątkiem kontuzjowanych Dominika Niećki i Mateusza Mosza. Wartym odnotowania jest, że do pełnych treningów z drużyną powrócił Radosław Dzierbicki, który stracił poprzednią rundę w skutek kontuzji stopy. Zajęcia z zespołem rozpoczął również Sebastian Siwek, który w meczu październikowym z Błękitnymi Stargard doznał poważnego urazu głowy.

Najbliższe dni to będzie przede wszystkim intensywna praca na siłowni połączona z zajęciami piłkarskimi na obiektach własnych. 20 stycznia rozegramy pierwszy sparing z I-ligowym GKS-em Katowice. Dwa dni później nasza drużyna wyjedzie na obóz do Rybnika-Kamienia.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦