Telstar 18 oficjalną piłką meczową naszego klubu od rundy wiosennej | ROW 1964 Rybnik 
Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Elana Toruń
3   0
ROW 1964 Rybnik
II liga, 5. kolejka: 18.08.2018  •  godz 17:00  •  Stadion Miejski w Toruniu
ROW 1964 Rybnik
-   -
Widzew Łódź
II liga, 6. kolejka: 22.08.2018  •  godz 17:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Telstar 18 oficjalną piłką meczową naszego klubu od rundy wiosennej

01 Lut 2018

piłeczka

Telstar 18 – oficjalna piłka meczowa Mistrzostw Świata w Rosji będzie piłką, którą swoje mecze II-ligowe od rundy wiosennej będą grać nasi piłkarze! 

Pod względem wizualnym model ten nawiązuje do tradycji, czyli do pierwszej piłki Telstar wyprodukowanej z okazji Mistrzostw Świata w 1970 roku. Piłka ta składa się z białej podstawy, na którą naniesiono czarne oraz szare elementy przypominające komputerowe piksele. Doskonałym przełamaniem standardowych barw jest użycie złotej czcionki, którą wykonano logo adidasa, logo mistrzostw oraz nazwę piłki.

Mocną stroną futbolówki adidas Telstar 18 są także specyfikacje technologiczne. Jej zgrzewana termicznie, bezszwowa powłoka znacznie zwiększa dokładność uderzenia i pobiera mniej wody z boiska, dzięki czemu daje ona maksymalny komfort użytkowania podczas całego meczu.

Warto nadmienić, że od tej rundy wiosennej piłka Telstar 18 jest oficjalną piłką meczową Ekstraklasy!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦