Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

ROW 1964 Rybnik
1   1
Gryf Wejherowo
II liga, 19. kolejka: 17.11.2018  •  godz 13:00  •  Stadion Miejski w Rybniku
Górnik Łęczna
-   -
ROW 1964 Rybnik
II liga, 20. kolejka: 24.11.2018  •  godz 18:00  •  Stadion GKS Górnik Łęczna

Przegrany sparing z Górnikiem II Zabrze

03 Lut 2018

sparingi

Porażką 1:2 zakończył się kolejny sparing w tym okresie przygotowawczym. Podopieczni duetu trenerskiego Koniarek-Buchała musieli uznać wyższość drugiej drużyny Górnika Zabrze. Bramkę dla naszej drużyny, w pierwszej połowie strzelił Kamil Spratek.

Nasza drużyna świetnie rozpoczęła sobotni sparing. Już w pierwszych minutach kotłowało się pod polem karnym zabrzan. Mimo pociągnięcia w polu karnym Dawida Gojnego, sędzia uznał, że nie należy się naszej drużynie jedenastka. Jednak chwilę później, nasza drużyna wyszła na prowadzenie. Strzałem głową popisał się Kamil Spratek. Sprato kilka minut później ponownie miał szansę wpisać się na listę strzelców, po dośrodkowaniu Gojnego, piłka po strzale głową minęła słupek. Niewykorzystane sytuacje lubią się niestety mścić i pierwsza akcja zabrzan po rzucie rożnym, zakończyła się dla nich bramką. W pierwszej połowie wyraźnie przeważaliśmy, jednak nie udało się tego udokumentować większą ilością bramek.

Po przerwie szkoleniowcy obu drużyn dokonali kilku korekt w składzie. Nasza drużyna próbowała napierać i przez chwilę mogliśmy się cieszyć z trafienia Sebastiana Musiolika. Jednak po krótkiej konsultacji, sędzia wskazał pozycję spaloną naszego napastnika. Chwilę później swoją szansę ponownie wykorzystał Górnik po zbyt słabym podaniu Jarego do Rosy. Skrzętnie wykorzystał to napastnik gości, lobując naszego bramkarza. Po tej bramce siły się wyrównały, co ostatecznie zadecydowało, że nie zobaczyliśmy już więcej bramek.

ROW 1964 Rybnik – Górnik II Zabrze 1:2 (1:1)

Skład ROW: Kacper Rosa – Krystian Kujawa (75′ Szymon Popiela), Szymon Jary, Bartłomiej Polok (45′ Jan Janik), Dawid Gojny (75′ Michał Rostkowski), Mariusz Muszalik (45′ Marek Krotofil), Bartłomiej Wasiluk (45′ Mariusz Zganiacz), Dawid Kalisz (70′ Damian Koleczko), Robert Tkocz (70′ Radosław Dzierbicki), Kamil Spratek (45′ Sebastian Siwek), Przemysław Brychlik (45′ Sebastian Musiolik)

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦