Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Rozwój Katowice
2   4
ROW 1964 Rybnik
II liga, 33. kolejka: 11.05.2019  •  godz 17:00  •  Stadion Rozwoju Katowice
ROW 1964 Rybnik
3   0
Znicz Pruszków
II liga, 34. kolejka: 19.05.2019  •  godz 13:00 •  Stadion Miejski w Rybniku

Udany rewanż! Garbarnia Kraków – ROW 1964 Rybnik 1:3

24 Mar 2018

W meczu 23. kolejki nasza drużyna pewnie pokonała Garbarnię Kraków 3:1, tym samym notując pierwsze zwycięstwo tej wiosny. Bramki dla naszej drużyny strzelili Kamil Spratek, Sebastian Musiolik oraz Robert Tkocz.

Świetnie, bo już w siódmej minucie spotkania otworzyliśmy jego wynik. Uczynił to Kamil Spratek, który dobił piłkę po rzucie wolnym. Po ośmiu minutach to gospodarze cieszyli się ze strzelenia bramki, wyrównując stan spotkania. Nasza drużyna ponownie była w natarciu i po kolejnym stałym fragmencie, piłkę do siatki Garbarni skierował Sebastian Musiolik. Gra po obu stronach była niezwykle dynamiczna w pierwszej części spotkania. W 37. minucie sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Robert Tkocz. Dużo mniej z gry było w drugiej połowie. Nasza drużyna skutecznie broniła się przed atakami rywala i do końca meczu nie dała sobie wbić bramki. My również nie powiększyliśmy swojego bramkowego dorobku, ale ostatecznie wygrywając 3:1, zrewanżowaliśmy się Garbarni za jesienną potyczkę i dopisaliśmy do tabeli cenne trzy punkty.

Garbarnia Kraków – ROW 1964 Rybnik 1:3 (1:3)

Skład ROW: Kacper Rosa – Dawid Gojny, Szymon Jary, Krystian Kujawa, Krzysztof Koch (67′ Paweł Jaroszewski), Kamil Spratek, Bartłomiej Wasiluk, Dawid Kalisz, Robert Tkocz (79′ Mariusz Muszalik), Sebastian Musiolik (89′ Bartłomiej Polok), Przemysław Brychlik (61′ Marek Krotofil)

Bramki:

7′ Kamil Spratek

23′ Sebastian Musiolik

37′ Robert Tkocz (rzut karny)

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦