Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Rozwój Katowice
2   4
ROW 1964 Rybnik
II liga, 33. kolejka: 11.05.2019  •  godz 17:00  •  Stadion Rozwoju Katowice
ROW 1964 Rybnik
3   0
Znicz Pruszków
II liga, 34. kolejka: 19.05.2019  •  godz 13:00 •  Stadion Miejski w Rybniku

O dobre świąteczne nastroje… Zapowiedź meczu ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg

30 Mar 2018

Równo w południe w Wielką Sobotę zabrzmi gwizdek sędziego, rozpoczynającego spotkanie 24. kolejki II ligi. Nasza drużyna na Stadionie Miejskim podejmie Siarkę Tarnobrzeg.

Nasza drużyna ma za sobą już dwie kolejki tej wiosny. W inauguracyjnym meczu przegraliśmy na swoim boisku z Radomiakiem Radom, a tydzień później pewnie 3:1 wygraliśmy w Krakowie z Garbarnią. W obu meczach piłkarze naszej drużyny pokazali walkę i determinację do ostatniej minuty, dlatego z pewnością z Siarką Tarnobrzeg nikt odkładać nogi nie będzie zamierzał.

Ciężko powiedzieć o grze tej wiosny naszych rywali, ponieważ… To ich inauguracyjne spotkanie. Piłkarze z Tarnobrzegu blisko o miesiąc musieli przesunąć swój start ligi ze względu na warunki atmosferyczne, niepozwalające na odpowiednie przygotowanie boisk.

Mecz w rundzie jesiennej zakończył się wygraną Siarki 2:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Sebastian Musiolik. Wierzymy, że nasz napastnik powtórzy wyczyn z Tarnobrzegu, jednakże z pozytywnym skutkiem dla naszego zespołu. Rosły napastnik trafiał w dwóch pierwszych rozegranych kolejkach tej wiosny (z Radomiakiem i Garbarnią).

Spotkanie w Rybniku będzie sędziował pan Sebastian Krasny, który w tym sezonie sędziował już w dwóch wygranych meczach naszej drużyny – z Wisłą Puławy oraz GKS-em Bełchatów.

Początek meczu na Stadionie Miejskim w Rybniku 31 marca o godzinie 12:00.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦