II liga, 21. kolejka: PRZEŁOŻONY  •  godz - •  Stadion Resovii
Elana Toruń
II liga, 22. kolejka: 02.03.2019  •  godz 14:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Z nieba do… ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg 2:3

31 Mar 2018

W meczu 24. kolejki nasza drużyna na Stadionie Miejskim w Rybniku podejmowała Siarkę Tarnobrzeg. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 po trafieniu Roberta Tkocza, jednak w drugiej części spotkania to Siarka złapała wiatr w żagle i zaczęła zdobywać bramki. Ostatecznie nasza drużyna przegrała 2:3.

Już w siódmej minucie nasza drużyna mogła udanie rozpocząć te spotkanie, jednak do piłki ostatecznie nie dopadł Sebastian Musiolik. Całą pierwszą połowę mieliśmy swoje okazje. Jednak dopiero w 41. minucie bramkę zdobył Robert Tkocz po podaniu Sebastiana Musiolika. Po pierwszej połowie, kibice mogli czuć zadowolenie z gry podopiecznych duetu trenerskiego Koniarek-Buchała, jednak Tarnobrzeżanie nie zapomnieli jak gra się w piłkę. Choć początek drugiej części spotkania nie wskazywał na miażdżącą przewagę Siarki, to od 73. minuty nasz bramkarz skapitulował. 10 minut później to goście wyszli na prowadzenie i przewaga na boisku zdawała się być coraz większa. Na kolejnego gola nie musieliśmy długo czekać. W 86. minucie ponownie do siatki Rosy trafił piłkarz Siarki. Odrobinę nadziei na wyciągnięcie remisu, w doliczonym czasie gry dał Sebastian Musiolik, który mocnym trafieniem z woleja pokonał bramkarza gości. Jednak czasu było za mało, by wyrównać stan meczu.

ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg 2:3 (1:0)

Skład ROW: Kacper Rosa – Dawid Gojny, Szymon Jary, Krystian Kujawa, Krzysztof Koch (Paweł Jaroszewski), Kamil Spratek, Bartłomiej Wasiluk (Wiktor Piejak), Dawid Kalisz, Mariusz Muszalik (Marek Krotofil), Robert Tkocz, Sebastian Musiolik

Bramki:

41′ Robert Tkocz

90+1′ Sebastian Musiolik