Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Resovia
-   -
ROW 1964 Rybnik
II liga, 21. kolejka: PRZEŁOŻONY  •  godz - •  Stadion Resovii
ROW 1964 Rybnik
-   -
Elana Toruń
II liga, 22. kolejka: 02.03.2019  •  godz 14:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Złapać oddech… Zapowiedź meczu ROW 1964 Rybnik – Legionovia Legionowo

13 Kwi 2018

14 kwietnia, w sobotę o godzinie 16:00 odbędzie się mecz 26. kolejki II ligi, w którym nasza drużyna podejmie ostatnią w tabeli Legionovię Legionowo.

Nasza drużyna po porażce w Katowicach ponownie poczuła oddech na plecach rywali, walczących o utrzymanie. Pomimo pięciopunktowej przewagi nad pierwszym miejscem spadkowym, nie może czuć się pewnie, zwłaszcza, że mamy rozegrany jeden mecz więcej od rywali na miejscach od czternastego do osiemnastego miejsca.

Potyczka z ostatnią drużyną w tabeli, Legionovią Legionowo z pewnością nie będzie spacerkiem dla podopiecznych duetu trenerskiego Koniarek-Buchała. Przyjezdni będą niezwykle zdeterminowani do tego by wygrać pierwsze ligowe spotkanie tej wiosny. Do tej pory tylko dwukrotnie remisowali oraz dwa razy z boiska schodzili jako przegrani.

Nasza drużyna ma również rachunki do wyrównania. W rundzie jesiennej, Legionovia na własnym boisku pokonała nas dość pewnie 3:1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Marek Krotofil, który reprezentował zespół z Legionowa w sezonie 2016/2017.

Mecz na Stadionie Miejskim w Rybniku rozpocznie się o godzinie 16:00, a sędzią spotkanie będzie Pan Marcin Kochanek, który w tym sezonie sędziował nasz mecz ze Stalą Stalowa Wola, wygranym w Rybniku 1:0.

Przypominamy o możliwości zakupu biletów przez Internet poprzez stronę http://rowrybnik.kupbilety.pl

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦