Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Resovia
-   -
ROW 1964 Rybnik
II liga, 21. kolejka: PRZEŁOŻONY  •  godz - •  Stadion Resovii
ROW 1964 Rybnik
-   -
Elana Toruń
II liga, 22. kolejka: 02.03.2019  •  godz 14:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Kolejne ważne trzy punkty zostają w Rybniku!

14 Kwi 2018

W meczu 26. kolejki nasza drużyna podejmowała na Stadionie Miejskim w Rybniku Legionovię Legionowo. Po 90. minutach nasza drużyna zdobyła kolejne ważne trzy punkty do tabeli, wygrywając 2:1 po trafieniach Przemysława Brychlika i Kamila Spratka.

Nasza drużyna świetnie rozpoczęła spotkanie, bo już w 9. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Roberta Tkocza piłkę głową do siatki skierował Przemysław Brychlik. Pomimo naszej przewagi, do pozycji strzeleckich dochodzili również goście. Jedną z nich wykorzystali w 39. minucie, wyrównując stan meczu. W końcówce pierwszej połowy, ponownie nasza drużyna pewnie zaatakowała i po kolejnym rzucie rożnym Roberta Tkocza, tym razem do siatki trafił Kamil Spratek.

W drugiej części spotkania od początku było dużo walki w środowej części boiska. Ponownie do pozycji strzeleckiej dopadł Spratek, jednak tym razem bramkarza gości uratowała poprzeczka. Obie drużyny próbowały jeszcze zmienić wynik spotkania, jednak nasza drużyna umiejętnie się broniła. Ostatecznie wygrywamy spotkanie 2:1 po bramkach strzelonych w pierwszej części meczu.

ROW 1964 Rybnik – Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)

Skład ROW: Kacper Rosa – Dawid Gojny, Szymon Jary, Marek Krotofil, Dawid Kalisz, Mariusz Muszalik (65′ Krzysztof Koch), Mariusz Zganiacz (83′ Bartłomiej Wasiluk), Kamil Spratek, Robert Tkocz, Przemysław Brychlik (90′ Piotr Dudzik), Sebastian Musiolik (78′ Paweł Jaroszewski)

Bramki:

9′ Przemysław Brychlik

43′ Kamil Spratek

 

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦