II liga, 34. kolejka: 02.06.2018  •  godz 17:00  •  Stadion MZOS
Stal Stalowa Wola
II liga, 1. kolejka: 20.07.2018  •  godz 18:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

DOBRA PASSA I KOLEJNA WYSOKA WYGRANA JUNIORÓW MŁODSZYCH!!!

16 Kwi 2018

Mecz w ramach II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych pomiędzy Czarni Góral Żywiec, a KS ROW 1964 Rybnik, jak wynikało z układu tabeli, miał być łatwy, ale przeciwnik przeniósł mecz z „M” na środę i wzmocnił się zawodnikami z tej drużyny (u rywali w „M” gra głównie rocznik ’01). Pierwsze 5 minut to szturm gospodarzy, w tym czasie mają rzut wolny z 20 metrów dobrze obroniony przez Mateusza Hulina. Ponadto gospodarze mieli także trzy rzuty rożne, ale ROW odpierał ataki. W 6 minucie ROW przeprowadza akcję z lewej strony. Jacek Papiernik podaje do Mateusza Morawy, który otwiera „worek z bramkami” strzelając pierwszego gola. Po kolejnych 3 minutach prawą stroną przedziera się Kamil Gaweł i z narożnika pola karnego, pięknym strzałem, po krótkim słupku, ładuje piłkę do siatki. W 20 i 25 minucie, gospodarzy ponownie pokonuje Mateusz Morawa, czym kompletuje hat-tricka. W przerwie następuje zmiana i na boisko wchodzi Szymon Stolarek. W 48 minucie z rzutu wolnego wykonywanego z około 24 metrów, przepięknym trafieniem popisuje się Aleksander Folmert. W 53 minucie Folmert wykonuje kolejny rzut wolny z podobnego miejsca, ale bramkarz nie łapie piłki, a Szymon Stolarek wbija piłkę do siatki. ROW dokonuje reszty zmian, niestety na 5 minut przed końcem Adrianowi Nowakowi odnawia się kontuzja i ROW kończy mecz w „10”, jednak mimo to kontroluje mecz.  W zwycięskim meczu w ramach II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, KS ROW 1964 Rybnik pokonał Czarnych Góral Żywiec 6:0!!! Teraz przed chłopakami 2 bardzo ważne spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała i Odrą Wodzisław Śl..