II liga, 5. kolejka: 18.08.2018  •  godz 17:00  •  Stadion Miejski w Toruniu
Widzew Łódź
II liga, 6. kolejka: 22.08.2018  •  godz 17:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Trzy punkty wracają do Rybnika!

09 maja 2018

W meczu 30. kolejki nasza drużyna wygrała wyjazdowe spotkanie z Gryfem Wejherowo 1:0! Bramkę w 90. minucie spotkania strzelił Przemysław Brychlik!

Pierwsza połowa to w dużej mierze gra wysoką piłką. Jednak to piłkarze Wejherowa jako pierwsi stworzyli sobie niezłą sytuację do strzelenia bramki. ROW również miał swoje momenty, zwłaszcza ze stałych fragmentów gry. Jednak żadna z akcji nie pokonała bramkarza gospodarzy.

Już na początku drugiej części spotkania było gorąco pod naszą bramką, jednak ostatecznie piłkarze Gryfu nie pokonali Kacpra Rosy. Cały czas w natarciu byli gospodarze, ale świetne interwencje naszej obrony uchroniły nas od straty bramki. W większości meczu to piłkarze Wejherowa przeważali, jednak to my zadaliśmy ostateczny cios. W 90. minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył Przemysław Brychlik!

Gryf Wejherowo – ROW 1964 Rybnik 0:1 (0:0)

Bramka: Przemysław Brychlik

Skład ROW: Kacper Rosa – Marek Krotofil (Dawid Kalisz), Szymon Jary, Bartłomiej Polok, Krzysztof Koch (Jan Janik), Kamil Spratek, Robert Tkocz (Mariusz Zganiacz), Piotr Dudzik, Paweł Jaroszewski (Bartłomiej Wasiluk), Mariusz Muszalik, Przemysław Brychlik