JUNIORZY MŁODSI ZALICZAJĄ WYSOKIE ZWYCIĘSTWO W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH | ROW 1964 Rybnik

15 maja 2018

W sobotę 12 maja zawodnicy ROW 1964 Rybnik, wybrali się na mecz rewanżowy do Czechowic- Dziecic w ramach rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. Mecz z przebiegu wyglądał bardzo podobnie do pierwszego, z jedną małą różnicą, ponieważ tym razem, już w 1 minucie ROW wyszedł na prowadzenie. Długie podanie od Grzegorza Pilnego, piłki nie przeciął stoper gospodarzy i Mateusz Mosz w sytuacji sam na sam nie pomylił się i wpakował piłkę do siatki. Później spokojnie ROW kontroluje mecz strzelając jeszcze w pierwszej połowie drugiego gola. W kolejnej akcji Aleksander Folmert prawą stroną, dośrodkował w kierunku Mateusza Morawy, jednak piłka dotarła do zamykającego akcję Mateusza Mosza, który zdobył w ten sposób swoją drugą bramkę. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. ROW podwyższył wynik na 3-0, gdy po rzucie rożnym wykonywanym przez Grzegorza Pilnego, Olek Folmert trafił piłkę głową do siatki. Mecz z przebiegu z bardzo dużą przewagą ROW-u, może dlatego, że zawodnicy wzięli sobie do serca motto swojego trenera „Im szybciej gracie, tym mniej biegacie”. Dzięki temu zwycięstwu ROW dopisuje sobie 3 punkty kontynuując swój marsz w kierunku założonego celu.
TRÓJKA Czechowice-Dziedzice vs KS ROW 1964 Rybnik   0:3

Trener: Mateusz Matuszewski