Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Resovia
-   -
ROW 1964 Rybnik
II liga, 21. kolejka: PRZEŁOŻONY  •  godz - •  Stadion Resovii
ROW 1964 Rybnik
-   -
Elana Toruń
II liga, 22. kolejka: 02.03.2019  •  godz 14:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Do zobaczenia Muszi!

06 Cze 2018

Koniec sezonu to nie tylko przedłużanie czy podpisywanie kontraktów. Jest to również czas pożegnań. Jednym z nich jest nasz wieloletni kapitan, ostoja drużyny – Mariusz Muszalik, który związany był z naszym klubem od lipca 2012 roku.

38-letni pomocnik rozegrał 198 oficjalnych meczów w Zielono-Czarnych barwach, strzelił 38 bramek.

Musziemu dziękujemy za cały ten okres, który spędził w naszym klubie oraz za radość, którą dawał kibicom. Z tej też okazji, podczas pierwszego ligowego meczu na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się uroczyste pożegnanie Mariusza. Już teraz serdecznie zapraszamy! Ponadto życzymy dużo zdROWia, szczęścia i powodzenia w dalszej obranej drodze. Mamy nadzieję, że nasze drogi jeszcze nieraz się skrzyżują!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦