Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Resovia
-   -
ROW 1964 Rybnik
II liga, 21. kolejka: PRZEŁOŻONY  •  godz - •  Stadion Resovii
ROW 1964 Rybnik
-   -
Elana Toruń
II liga, 22. kolejka: 02.03.2019  •  godz 14:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Pro Junior System: Trzecie miejsce dla ROW-u!

08 Cze 2018

Oficjalnie podliczono wszystkie minuty młodzieżowców w II lidze. Po zaciętej walce z Olimpią Elbląg o trzecie miejsce, po spotkaniu naszej drużyny ze Zniczem Pruszków, nasza drużyna wyprzedziła Olimpię o 210 punktów. Zwycięzcą w tym sezonie został Rozwój Katowice, a drugie miejsce zajęła Siarka Tarnobrzeg.

Wliczonych do punktacji było w tym sezonie siedmiu zawodników. Najwięcej punktów zdobył Kamil Spratek, którego minuty liczone były podwójnie, ze względu na status wychowanka. Wśród młodzieżowców najwięcej minut rozegrał Dawid Kalisz, jednak był on liczony pojedynczo.

Tabela zaliczonych młodzieżowców (rocznik 1997 i młodsi):

 

Poz. ZAWODNIK MINUTY PUNKTY

Ponadto pięciu innych młodzieżowców miało swoje minuty na II-ligowych boiskach:

Poz. ZAWODNIK MINUTY PUNKTY

Aby zawodnik młodzieżowy mógł być liczony do klasyfikacji, musiał wystąpić w pięciu spotkaniach i rozegrać conajmniej 270 minut. Od sezonu 2018/2019 młodzieżowcem będą zawodnicy z roczników 1998 i młodsi.

Najlepsza drużyna II-ligowa w Pro Junior System zainkasuje w tym sezonie 1,1 mln zł, druga 800 tys., a trzecia 700 tys. Nagrodzonych zostanie siedem zespołów.

 

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦