II liga, 20. kolejka: 24.11.2018  •  godz 18:00  •  Stadion GKS Górnik Łęczna
Resovia
-   -
II liga, 21. kolejka: 01.12.2018  •  godz 12:00  •  Stadion Resovii

NIEWYKORZYSTANE OKAZJE I JEDEN PUNKT PRZYWIEZIONY Z BIELSKA PRZEZ JUNIORÓW MŁODSZYCH…

11 Cze 2018

W sobotę 9 czerwca drużyna KS ROW 1964 Rybnik w ramach rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, zremisowała na wyjeździe z TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2.

Obraz gry w zasadzie przez cały mecz wyglądał tak samo. To ROW więcej operował piłką. W pierwszej połowie dużo ładnych akcji Wojciecha Adamca z Mateuszem Morawą, jednak na przerwę ROW schodzi przegrywając. Po wyrzucie z autu piłka spada na dalszy słupek i tam zawodnik Podbeskidzia kończy akcję strzałem. Po przerwie ROW walczy obijając słupki i poprzeczki. Najpierw słupek Wojciecha Adamca, później poprzeczka Olka Folmerta, a następnie ponownie słupek, tym razem Mateusza Morawy. W końcu Mateusz Mosz, po dośrodkowaniu Grzegorza Pilnego, efektownie zamyka akcję i trafia do siatki. Wydawało się, że ROW ma w końcu rywali w garści jednak to oni kontrują, oddają strzał z dystansu i wychodzą na prowadzenie. ROW nie lubi się jednak poddawać i walczył dalej stwarzając kolejne sytuacje. W końcu po kolejnym dośrodkowaniu Grzegorza Pilnego, w pole karne, piłkę do siatki na 2-2 ładuje Mateusz Morawa. Mecz był zdecydowanie do wygrania i choć szanujemy 1 punkt to niedosyt z niewykorzystanych sytuacji daje nam do myślenia. Za tydzień, 16 czerwca o godz. 11.00, na boisku RKP, ostatni mecz z Odrą Centrum Wodzisław Śl. na który wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.
Odsyłamy również na nieoficjalną stronę internetową Juniorów Młodszych, gdzie znajdą Państwo więcej informacji http://rkprybnik2001.futbolowo.pl/

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała vs KS ROW 1964 Rybnik  2:2

Trener: Mateusz MATUSZEWSKI