Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Ciężkie starcie z liderem… Zapowiedź meczu Siarka Tarnobrzeg – ROW 1964 Rybnik

07 Wrz 2018

W meczu 9. kolejki nasza drużyna rozegra wyjazdowy mecz z Siarką Tarnobrzeg, ówczesnym liderem II ligi. Spotkanie odbędzie się 8 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu. 

Siarka Tarnobrzeg po ośmiu kolejkach prowadzi w tabeli z 17 oczkami na koncie. W trwającym sezonie przegrali tylko jeden mecz i dwukrotnie zremisowali. Podopiecznych duetu trenerskiego Siekliński-Buchała czeka zatem ciężka przeprawa. Nasi zawodnicy mimo tego, że nie przegrali trzech meczów z rzędu, to niestety nie zanotowali także żadnej wygranej. Najbliżej było w meczu ósmej kolejki z Pogonią Siedlce, w którym prowadziliśmy przez większą część starcia, jednak w ostatnich minutach doliczonego czasu, przyjezdni wyrównali stan spotkania.

Obecnie nasza drużyna z sześcioma punktami na koncie zajmuje 14. miejsce w tabeli. Jednak trzy zespoły za nami również mają tyle oczek.

Podobnie jak poprzednie mecze II ligi, tak sobotnie spotkanie z Siarką Tarnobrzeg będzie transmitowane w systemie Pay-per-view przez platformę TVCOM.

Pod linkiem: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/168319-Siarka-Tarnobrzeg-KS-ROW-1964-Rybnik-9-kolejka.htm można wykupić transmisję sobotniego spotkania pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a ROW-em Rybnik. Koszt transmisji to 12 zł. W związku z umową pomiędzy Druga Liga Piłkarska, a KP Sport Media, wykupując transmisję z danego meczu, wspierasz bezpośrednio nasz klub!





ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦