Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Rybnicka tiki taka rozgromi Radomiaka? Zapowiedź meczu ROW 1964 Rybnik – Radomiak Radom!

14 Wrz 2018

W meczu 10. kolejki nasza drużyna będzie podejmowała czwartą drużynę w tabeli, Radomiaka Radom. Mimo lepszych nastrojów po wygranej nad Siarką, naszą drużynę czeka kolejny ciężki mecz.

Mecze z Radomiakiem były dla nas zawsze ciężkimi starciami, w których nie potrafiliśmy przechylić szali na swoją korzyść. Podczas sześciu ostatnich bezpośrednich pojedynków, tylko dwukrotnie udało się nam zremisować. Być może jest to dobry moment by przełamać dotychczasową niemoc, zwłaszcza, że nasza drużyna od blisko miesiąca nie zaznała goryczy porażki.

Radomianie notują wyniki w kratkę, raz wygrywając, następym razem remisując lub przegrywając. W ostatniej kolejce wygrali z Gryfem Wejherowo 3:0. Ponadto zespół Radomiaka ma najwięcej strzelonych bramek (16 – tak jak Grudziądz i Widzew) oraz najmniej straconych (3).

Sobotnie spotkanie będzie sędziować Pan Marcin Liana z Bydgoszczy.

Przypominamy, że mecz z Radomiakiem Radom będzie transmitowany przez platformę TVCOM.pl pod linkiem:

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/168606-KS-ROW-1964-Rybnik-RKS-Radomiak-Radom-10-kolejka.htm

Koszt transmisji to 12 zł. Wykupując dostęp wspierasz nasz klub!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦