Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Oddalić się od strefy spadkowej… Zapowiedź meczu Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik

19 Paź 2018

W meczu 15. kolejki nasza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie z Olimpią Elbląg. Mecz odbędzie się 20 października o godzinie 19:45. 

W dotychczasowych spotkaniach z Elblągiem, nie udało nam się pokonać sobotniego rywala na jego stadionie. W sezonie 2016/2017 przegraliśmy 2:3, a rok później 3:6. Dobrze byłoby przełamać niemoc, zwłaszcza, że Olimpia traci do nas tylko dwa punkty w tabeli, zajmując 16. miejsce.

Ekipa z Elbląga od momentu zmiany szkoleniowca, nie przegrała spotkania (remis i dwie wygrane). Nasza drużyna w ubiegłej kolejce zremisowała z Olimpią Grudziądz 1:1 i z 15 punktami, zajmuje miejsce 14.

Sędzią spotkania będzie Pan Karol Rudziński z Olsztyna.

Tradycyjnie przeprowadzona zostanie transmisja z tego spotkania. Pod linkiem: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/169456-ZKS-Olimpia-Elblag-KS-ROW-1964-Rybnik-15-kolejka.htm można wykupić transmisję sobotniego spotkania pomiędzy ROW-em Rybnik a Olimpią Elbląg. Koszt transmisji to 12 zł. W związku z umową pomiędzy Druga Liga Piłkarska, a KP Sport Media, wykupując transmisję z danego meczu, wspierasz bezpośrednio nasz klub!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦