Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Rozwój Katowice
2   4
ROW 1964 Rybnik
II liga, 33. kolejka: 11.05.2019  •  godz 17:00  •  Stadion Rozwoju Katowice
ROW 1964 Rybnik
3   0
Znicz Pruszków
II liga, 34. kolejka: 19.05.2019  •  godz 13:00 •  Stadion Miejski w Rybniku

Odpalić armaty… Zapowiedź meczu ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice

26 Paź 2018

W meczu 16. kolejki nasza drużyna podejmie śląską ekipę Rozwoju Katowice. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku 27 października o godzinie 15:00.

Obie drużyny nie są w komfortowej sytuacji przed sobotnim starciem. Rozwój zajmuje ostatnie miejsce z trzynastoma oczkami na koncie, zaś nasza drużyna jest „nad kreską” z trzema punktami przewagi nad rywalami. W ostatniej kolejce, Rozwój przełamał swą niemoc i pokonał na własnym boisku Gryf Wejherowo. Jednak nie pozwoliło to opuścić ostatniego miejsca w tabeli.

Podopieczni duetu trenerskiego Siekliński-Buchała w ostatnich dwóch spotkaniach zanotowali remisy. Pod tym względem, jesteśmy najczęściej remisującą ekipą. Jednak nie przynosi nam to należytego efektu, a do tabeli potrzebujemy punktować za 3 punkty. Naszą największą bolączką jest zdobywanie bramek. W ostatnich pięciu spotkaniach ligowych, strzeliliśmy tylko dwukrotnie.

Mecz będzie sędziował Pan Paweł Horożaniecki z Żar. W tym sezonie już dwa razy prowadził nasze spotkania: przegraną u siebie z Górnikiem Łęczna oraz remis ze Skrą w Częstochowie.

Jeżeli nie możesz być z nami na stadionie, podobnie jak poprzednie mecze II ligi, tak sobotnie spotkanie z Rozwojem Katowice będzie transmitowane w systemie Pay-per-view przez platformę TVCOM.

Pod linkiem: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/169813-KS-ROW-1964-Rybnik-KS-Rozwoj-Katowice-16-kolejka.htm można wykupić transmisję sobotniego spotkania pomiędzy ROW-em Rybnik a Rozwojem Katowice. Koszt transmisji to 12 zł. W związku z umową pomiędzy Druga Liga Piłkarska, a KP Sport Media, wykupując transmisję z danego meczu, wspierasz bezpośrednio nasz klub!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦