Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Rozwój Katowice
2   4
ROW 1964 Rybnik
II liga, 33. kolejka: 11.05.2019  •  godz 17:00  •  Stadion Rozwoju Katowice
ROW 1964 Rybnik
3   0
Znicz Pruszków
II liga, 34. kolejka: 19.05.2019  •  godz 13:00 •  Stadion Miejski w Rybniku

Zaiskrzy? Zapowiedź meczu Znicz Pruszków – ROW 1964 Rybnik

03 Lis 2018

W meczu 17. kolejki nasza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie ze Zniczem Pruszków. Starcie obu ekip jest zaplanowane na niedzielę, 4 listopada na godzinę 12:00.

Ostatni tydzień z pewnością nie należał do wymarzonych dla naszych piłkarzy. Po porażce w starciu z Rozwojem Katowice, gdzie nasi piłkarze przez większość meczu przeważali i tak naprawdę zabrakło boiskowego szczęścia, od prowadzenia zespołu odwołany został sztab szkoleniowy. Do wyboru pierwszego szkoleniowca, tymczasową zgodę na trenowanie i prowadzenie drużyny podczas meczów II ligi, otrzymał dotychczasowy asystent Mateusz Kurc.

Po przegranej z Rozwojem, ROW osunął się w tabeli na miejsca spadkowe z szesnastoma oczkami na koncie. Jednak mocno spłaszczona tabela powoduje, że Zielono-Czarni tracą tylko 3 oczka do jedenastego Gryfa Wejherowo i 5 punktów do naszego niedzielnego rywala z Pruszkowa, który plasuje się na ósmym miejscu. W ostatnich dwóch meczach Znicz przegrał najpierw ze Stalową Wolą, a następnie z Gryfem Wejherowo. Nasza drużyna od meczu derbowego z Ruchem Chorzów, nie potrafiła wygrać, ale zremisowała dwa z czterech spotkań.

W ostatnich sześciu bezpośrednich pojedynkach Nasza drużyna tylko raz potrafiła wywieźć komplet punktów z terenu przeciwnika. Dwa mecze zakończyły się remisem, a trzy naszą porażką.

Spotkanie będzie sędziować Pan Damian Kos z Gdańska.

Pod linkiem: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/169922-MKS-Znicz-Pruszkow-KS-ROW-1964-Rybnik-17-kolejka.htm można wykupić transmisję niedzielnego spotkania pomiędzy ROW-em Rybnik a Zniczem Pruszków. Koszt transmisji to 12 zł. W związku z umową pomiędzy Druga Liga Piłkarska, a KP Sport Media, wykupując transmisję z danego meczu, wspierasz bezpośrednio nasz klub!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦