Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Rozwój Katowice
2   4
ROW 1964 Rybnik
II liga, 33. kolejka: 11.05.2019  •  godz 17:00  •  Stadion Rozwoju Katowice
ROW 1964 Rybnik
3   0
Znicz Pruszków
II liga, 34. kolejka: 19.05.2019  •  godz 13:00 •  Stadion Miejski w Rybniku

Z Gryfem kończymy rok w Rybniku… Zapowiedź meczu ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo

16 Lis 2018

W meczu 19. kolejki nasza drużyna podejmie na Stadionie Miejskim w Rybniku drużynę Gryfu Wejherowo. Jest to już drugi mecz rundy rewanżowej oraz ostatni w tym roku w roli gospodarza. Początek spotkania w sobotę, 17 listopada o godzinie 13:00.

Podopieczni Jacka Trzeciaka remisem w Boguchwale ze Stalą Stalowa Wola rozpoczęli rundę rewanżową w II lidze. Był to też dla trenera Trzeciaka debiutancki mecz na ławce trenerskiej. Drugi „debiut”, ale tym razem przed własną publicznością zaliczy już w tę sobotę. Rywale z Wejherowa radzą sobie raz lepiej, raz gorzej w naszej lidze. Obecnie z 19. punktami na koncie zajmują 13. lokatę czyli tylko o dwa miejsca wyższą od naszej drużyny. Jest to zatem kolejny mecz o „sześć punktów” dla obu ekip.

W meczu rozgrywanym na Pomorzu ROW uległ Gryfowi 0:1. Była to jedna z nielicznych porażek ROW-u z tą drużyną na przestrzeni ostatnich kilku lat. Gryfici w ostatnich dwóch kolejkach ulegli kolejno Stali Stalowej Woli oraz Górnikowi Łęczna. Przyjezdni zatem będą głodni zwycięstwa, zwłaszcza, że porażka w Rybniku może zepchnąć ich na miejsce spadkowe.

Z pewnością pojedynek obu ekip będzie zażarty, mamy jednak nadzieję, że to Zielono-Czarni będą cieszyć się z trzech punktów. Na zwycięstwo czekamy bowiem już od… 30 września, kiedy to ostatni raz, u siebie pokonaliśmy Ruch Chorzów.

Sędzią sobotniego pojedynku będzie pan Sebastian Załęski z Ostrołęki, sędziujący wcześniej nasz mecz z Błękitnymi Stargard.

Pod linkiem: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/170198-KS-ROW-1964-Rybnik-WKS-Gryf-Wejherowo-19-kolejka.htm można wykupić transmisję sobotniego spotkania pomiędzy ROW-em Rybnik a Gryfem Wejherowo. Koszt transmisji to 12 zł. W związku z umową pomiędzy Druga Liga Piłkarska, a KP Sport Media, wykupując transmisję z danego meczu, wspierasz bezpośrednio nasz klub!

Kasy Stadionu Miejskiego będą otwarte od godziny 11:00. Kasa akredytacyjna (odbiór akredytacji dziennikarskich, biletów dla grup młodzieżowych, zaproszeń) przy bramie od ulicy Gliwickiej będzie otwarta od godziny 12:00.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦