Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Kolejna ciężka przeprawa… Zapowiedź meczu Górnik Łęczna – ROW 1964 Rybnik

24 Lis 2018

Już w sobotę, 24 listopada o godzinie 18:00 nasza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie w ramach 20. kolejki II ligi. Naszym rywalem będzie spadkowicz z I ligi, drużyna Górnika Łęczna.

Nasi sobotni przeciwnicy zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli z 30. punktami na koncie. Nie dość powiedzieć, że o punkty w Łęcznej będzie bardzo trudno, bo ostatnią porażkę na własnym terenie zanotowali 1 września. Szkoleniowcem Górnika jest dobrze kibicom znany, były selekcjoner Reprezentacji Polski, trener wielu wielkich polskich klubów Franciszek Smuda. W ostatnich trzech spotkaniach, piłkarze z Łęcznej zanotowali remis ze Skrą Częstochowa, wygraną z Gryfem Wejherowo i porażkę z Radomiakiem Radom.

Nasza drużyna od momentu przejęcia jej przez trenera Jacka Trzeciaka zanotowała dwa remisy. Jeden u siebie z Gryfem Wejherowo, drugi w Boguchwale ze Stalą Stalowa Wola. Obecnie Zielono-Czarni zajmują 16. miejsce w tabeli z 18 punktami. Oczka w tym starciu są ponownie niezwykle ważne, ze względu na fakt, że będący na miejscach spadkowych Rozwój Katowice czy Siarka Tarnobrzeg mają tyle samo punktów, a ostatnia Olimpia Elbląg o dwa mniej, ale również ma jeden zaległy mecz.

W pierwszym pojedynku obu drużyn przegraliśmy 1:2. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił w tym meczu Marek Krotofil. Z Łęczną mierzyliśmy się również w sezonie 2013/2014 w rozgrywkach I-ligowych. W tamtych spotkaniach dwukrotnie zdobywaliśmy komplet oczek.

Sędzią meczu będzie pan Maciej Pelka z Piły.

Pod linkiem: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/170520-Gornik-Leczna-KS-ROW-1964-Rybnik-20-kolejka.htm można wykupić transmisję sobotniego spotkania pomiędzy ROW-em Rybnik a Górnikiem Łęczna. Koszt transmisji to 12 zł. W związku z umową pomiędzy Druga Liga Piłkarska, a KP Sport Media, wykupując transmisję z danego meczu, wspierasz bezpośrednio nasz klub!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦