Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Kolejna edycja młodzieżowych test meczów!

26 Lis 2018

W dniach 9 oraz 13 grudnia odbędą się młodzieżowe test mecze organizowane przez nasz klub. W ubiegłym roku spośród wszystkich zawodników najlepiej zaprezentował się Michał Rostkowski, który reprezentował klub KS Stadion Śląski.

Dziś Michał jest naszym zawodnikiem, który w rozgrywkach II ligi rozegrał 15 spotkań i strzelił jedną bramkę. W tym roku chcemy znowu dać szansę zaprezentowania się przed trenerami kolejnym zawodnikom. Wzorem ubiegłego roku, poszukujemy w klubach z regionu młodych, zdolnych, perspektywicznych piłkarzy, którzy mogą dołączyć do pierwszego zespołu. Wszelkie informacje można uzyskać u Trenera Koordynatora Mateusza Kurca telefonicznie (725301266) oraz mailowo (matikurc@op.pl)

Już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie 9 grudnia od godziny 10:30 zaś 13 grudnia od godziny 17:30 na boisko sztuczne Rybnickiego Klubu Piłkarskiego.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦