Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Ostatni… Zapowiedź meczu Resovia – ROW 1964 Rybnik

01 Gru 2018

W meczu 21. kolejki, kończącej tegoroczne zmagania w II lidze, nasza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie z Resovią. Mecz odbędzie się 1 grudnia o godzinie 12.

Mało pozytywów, ostatnimi czasy, zauważamy w grze naszej drużyny. Oprócz niewykorzystanych sytuacji, braku odrobiny szczęścia, ROW nie ustrzegł się błędów w obronie czy licznych kontuzji. Jednak przed zbliżającym się meczem z Resovią, z pewnością każdy z naszych zawodników będzie chciał nutką optymizmu zakończyć ten rok.

Rywal wcale nie będzie łatwy, zwłaszcza, że po początkowym zapoznaniu się z II ligowymi warunkami, teraz radzi sobie całkiem nieźle i z 29 punktami na koncie zajmuje ósme miejsce. Rzeszowianie będą dodatkowo zdeterminowani by zrewanżować się za spotkanie w sierpniu, gdzie nasza drużyna wygrała 2:1. W tamtym meczu, obie bramki zdobył Kamil Spratek.

Sędzią spotkania będzie pan Damian Gawęcki z Kielc.

Pod linkiem: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/170537-CWKS-Resovia-Rzeszow-KS-ROW-1964-Rybnik-21-kolejka.htm można wykupić transmisję sobotniego spotkania pomiędzy ROW-em Rybnik a Resovią. Koszt transmisji to 12 zł. W związku z umową pomiędzy Druga Liga Piłkarska, a KP Sport Media, wykupując transmisję z danego meczu, wspierasz bezpośrednio nasz klub!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦