II liga, 29. kolejka: 20.04.2019  •  godz 18:00  •  Stadion Ruchu Chorzów
GKS Bełchatów
II liga, 30. kolejka: 24.04.2019  •  godz 17:00 •  Stadion Miejski w Rybniku

Na remis w sparingu z rezerwami Górnika Zabrze

26 Sty 2019

Za naszymi zawodnikami kolejny sparing w tym okresie przygotowawczym. W Rybniku-Kamieniu rozegraliśmy mecz kontrolny z rezerwami Górnika Zabrze, który zremisowaliśmy 3:3.

Bramki strzelali Kamil Spratek (dwie w 5. i 44. minucie) oraz Mateusz Bukowiec (90. minuta). Tym sparingiem nasi piłkarze zakończyli tygodniowy obóz przygotowawczy w Ośrodku Przygotowań Sportowych w Rybniku-Kamieniu. Po paru dniach przerwy, podopieczni Jacka Trzeciaka powrócą do treningów na własnych obiektach. Ponadto w nadchodzącym tygodniu rozegramy dwa mecze sparingowe. 1 lutego (piątek) z Odrą Opole oraz 2 lutego (sobota) z Rekordem Bielsko-Biała. Więcej informacji w osobnych komunikatach.

ROW 1964 Rybnik – Górnik II Zabrze 3:3 (2:1)

Skład ROW: Aleksander Łubik – Szymon Jary, Paweł Jaroszewski, Marek Krotofil, Jan Janik, zawodnik testowany, Krzysztof Koch, Mateusz Mazurek, Robert Tkocz, Kamil Spratek, Przemysław Brychlik

Grali również: Dawid Wrzosek, zawodnik testowany, Bartosz Kunat, Damian Koleczko, Michał Rostkowski, Bartłomiej Polok, Mateusz Bukowiec, Dominik Zawadzki, Piotr Dudzik, Radosław Dzierbicki