Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

ROW 1964 Rybnik
1   0
Błękitni Stargard
II liga, 24. kolejka: 16.03.2019  •  godz 14:00  •  Stadion Miejski w Rybniku
Pogoń Siedlce
-   -
ROW 1964 Rybnik
II liga, 25. kolejka: 23.03.2019  •  godz 15:00 •  Stadion ROSRRiT

Grad bramek w obu sparingach! Gotowi na ligowe emocje?

23 Lut 2019

Dwoma wygranymi zakończyliśmy sparingowe mecze przygotowujące naszą drużynę do ligowej wiosny. Najpierw ograliśmy 5:3 LKS Jawiszowice, a kilka godzin później wygraliśmy z Rymerem Rybnik 8:1.

W pierwszym, przedpołudniowym sparingu rozegranym na boisku RKP, nasza drużyna pokonała 5:3 IV ligowy LKS Jawiszowice. Bramki dla naszej drużyny strzelali Robert Tkocz (trzy), Krzysztof Koch oraz padł jeden gol samobójczy.

ROW 1964 Rybnik – LKS Jawiszowice 5:3 (3:1)

Skład ROW: Aleksander Łubik – Paweł Jaroszewski, zawodnik testowany, Dawid Bober, Bartosz Kunat, zawodnik testowany, Krzysztof Koch, Bartłomiej Polok, Damian Koleczko, Robert Tkocz, Radosław Dzierbicki

W kolejnym meczu kontrolnym zagraliśmy z liderem Okręgówki z naszego regionu, Rymerem Rybnik. Wygraliśmy 8:1! Bramki strzelali: Bartosz Giełażyn (cztery), Kamil Spratek, Przemysław Szkatuła oraz Przemysław Brychlik (dwie).

Rymer Rybnik – ROW 1964 Rybnik 1:8 (0:3)

Skład ROW: Kacper Rosa – Przemysław Szkatuła, Szymon Jary, Marek Krotofil, Jan Janik, Bartłomiej Wasiluk, Kamil Spratek, Michał Rostkowski, Dominik Zawadzki, Mateusz Mazurek, Bartosz Giełażyn (Przemysław Brychlik)

Tym samym nasza drużyna kończy serie meczów sparingowych. Już 2 marca inaugurujemy piłkarską wiosnę w Rybniku! Naszym rywalem będzie Elana Toruń.

INFORMACJA O BILETACH I KARNETACH

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦