Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Rozwój Katowice
2   4
ROW 1964 Rybnik
II liga, 33. kolejka: 11.05.2019  •  godz 17:00  •  Stadion Rozwoju Katowice
ROW 1964 Rybnik
3   0
Znicz Pruszków
II liga, 34. kolejka: 19.05.2019  •  godz 13:00 •  Stadion Miejski w Rybniku

Dawid sprosta Goliatowi? Zapowiedź meczu Widzew Łódź – ROW 1964 Rybnik

08 Mar 2019

W meczu 23. kolejki rozegramy wyjazdowe starcie z liderem II ligi, ekipą Widzewa Łódź. Ze względu na pozycje obu drużyn w tabeli, spokojnie można określić ten pojedynek mianem bitwy Dawida z Goliatem! Kto wyjdzie z tej batalii zwycięsko?

W spotkaniu rozgrywanym w rundzie jesiennej, zremisowaliśmy 2:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali obrońcy: Jan Janik z rzutu karnego i Krystian Kujawa, którego gol z ostatnich minut meczu dał nam punkt z wyżej notowanym rywalem. Z pewnością mecz z liderem będzie ciężką przeprawą, jednak będąca na ostatniej pozycji ekipa dowodzona przez trenera Jacka Trzeciaka, musi powalczyć w Łodzi o pełną pulę.

Sobotni mecz zapowiada się pasjonująco również ze względu na ilość kibiców na stadionie Widzewa. Na tę chwilę, ciężko już otrzymać wejściówki na to spotkanie, ze względu na dużą ilość sprzedanych karnetów. Tym samym nasza drużyna nie tylko będzie mierzyć się z wyżej notowanym przeciwnikiem, ale również z dopingującymi Widzew blisko 18 tysiącami kibiców.

Sobotnią potyczkę będzie sędziował Pan Szymon Lizak (Poznań).

Widzew Łódź – ROW 1964 Rybnik, sobota, 9 marca godz. 19:10

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦