Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Wywalczony remis!

25 Mar 2019

W meczu 25. kolejki nasza drużyna rozegrała wyjazdowe spotkanie z Pogonią Siedlce. Choć po pierwszej połowie podopieczni Jacka Trzeciaka przegrywali 0:2, to nie zwiesili głów i wywieźli z trudnego terenu jeden cenny punkt.

Nie najlepiej wyglądała nasza sytuacja po pierwszych 45 minutach. Najpierw już w 9. minucie Damian Mosiejko pokonał Kacpra Rosę. Kiedy już nieco ustabilizowała się gra obu drużyn, w końcówce pierwszej części spotkania, sędzia podyktował rzut karny, którego wykorzystał Adam Mójta.

Nasza drużyna nie poddała się i od początku drugiej połowy napierała na rywala. W 66. minucie zdobyliśmy kontaktową bramkę, która była zarazem pierwszą dla Bartosza Giełażyna. Po kolejnych dziesięciu minutach na listę strzelców wpisał się drugi z naszych napastników, Przemysław Brychlik.

Pogoń Siedlce – ROW 1964 Rybnik 2:2 (2:0)

Skład ROW: Kacper Rosa – Jan Janik, Marek Krotofil, Michał Bojdys, Przemysław Szkatuła – Robert Tkocz, Bartłomiej Wasiluk, Mateusz Bukowiec (59′ Bartosz Giełażyn), Dominik Zawadzki (46′ Bartłomiej Polok), Michał Rostkowski (90′ Krzysztof Koch) – Przemysław Brychlik (79′ Szymon Jary).

Żółte kartki: Dominik Zawadzki, Kacper Rosa, Bartłomiej Polok

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦