Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Bezpośredni rywal w walce o utrzymanie… Zapowiedź meczu ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg

29 Mar 2019

W meczu 26. kolejki nasza drużyna będzie podejmowała na Stadionie Miejskim w Rybniku Siarkę Tarnobrzeg. Mecz odbędzie się 30 marca o godzinie 15:00.

Przed podopiecznymi Jacka Trzeciaka kolejny mecz „o życie”. Nasz sobotni rywal jest również drużyną sąsiadującą z nami w tabeli. Do ekipy Siarki tracimy 2 punkty, ale z pewnością żadna z drużyn nie chciałaby znajdować się na miejscach zagrożonych spadkiem. Nasza drużyna zaliczyła trzy ostatnie mecze bez porażki, dwukrotnie remisując na wyjazdach oraz raz wygrywając na swoim boisku z Błękitnymi Stargard.

Tarnobrzeżanie nie najlepiej weszli w rundę wiosenną, co spowodowało zmianę szkoleniowca. Choć pierwszy mecz po zmianie trenerskiej był nieudany (porażka ze Stalą Stalowa Wola 0:1), już w ostatniej kolejce podopieczni Ryszarda Komornickiego pewnie pokonali drużynę Gryfu Wejherowo 3:0.

W rundzie jesiennej, nasza drużyna zwyciężyła w Tarnobrzegu 2:0. Bramki na wagę zwycięstwa strzelili Jan Janik oraz Szymon Jary. Rybniccy kibice nie mieliby nic przeciwko, gdyby wynik z pierwszego pojedynku się powtórzył.

Sędzią sobotniego spotkania będzie Pan Maciej Pelka z Piły.

ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg, 30 marca, sobota, godz. 15:00

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦