Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Mecz ze Skrą, kolejnym meczem z nożem na gardle – zapowiedź ROW 1964 Rybnik – Skra Częstochowa

11 Kwi 2019

W meczu 28. kolejki nasza drużyna podejmie na Stadionie Miejskim w Rybniku beniaminka, ekipę Skry Częstochowa. Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 16:00.

Potyczka z częstochowianami będzie kolejnym ważnym meczem o punkty. Choć po ostatnim remisie na terenie lidera z Radomia, udało nam się wydostać ze strefy spadkowej, tak niestety różnice w tabeli pomiędzy 12. a 18. drużyną wynoszą tylko 2 punkty. Ponadto zaległy mecz między sobą mają drużyny Siarki Tarnobrzeg i Olimpii Elbląg.

Najważniejsze jednak by patrzeć na siebie i swoją grę. Z pewnością, mecz ze Skrą Częstochowa trzeba potraktować bardzo poważnie i najlepiej zgarnąć 3 istotne punkty. Nasza drużyna zalicza niezłą passę sześciu meczów bez porażki, jednak tylko dwa z nich udało się wygrać, pozostałe tylko zremisować.

Nasz sobotni rywal ma na koncie 38 punktów i obecnie zajmuje wysokie siódme miejsce. To z pewnością niespodzianka, zwłaszcza, że początkowe “zderzenie” z II-ligowymi rozgrywkami nie było dla nich korzystne. Skra nie potrafiła zdobyć choćby punktu w pierwszych sześciu meczach. Następnie zaczęli solidnie punktować, co dało im już niemal pewne utrzymanie na szczeblu centralnym.

W meczu rundy jesiennej w Częstochowie padł bezbramkowy remis.

ROW 1964 Rybnik – Skra Częstochowa, 13 kwietnia (sobota), godz. 16:00

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦