Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Wielka Sobota, Wielki Mecz! Zapowiedź spotkania Ruch Chorzów – ROW 1964 Rybnik

18 Kwi 2019

W meczu 29. kolejki, nasza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie z chorzowskim Ruchem. Śląskie derby odbędą się 20 kwietnia o godzinie 18:00.

O ważności tego spotkania nie trzeba nikomu przypominać. A jeśli trzeba, to należy spojrzeć na tabelę. Obie drużyny ze sobą sąsiadują i przed tą kolejką dzieli ich punkt przewagi na korzyść naszej drużyny. Trzypunktowa zdobycz z pewnością poprawiłaby humory w tym świątecznym okresie.

Z pewnością poza piłkarskimi emocjami, byłoby to również kibicowskie święto. Jednak nasi piłkarze niestety nie będą mogli liczyć na liczną grupę naszych fanów, ze względu na decyzję Wojewody Śląskiego, który zamknął sektor gości w Chorzowie na ten mecz.

W potyczce obu drużyn jesienią, górą byli nasi piłkarze, wygrywając 1:0 po trafieniu Kamila Spratka! Wierzymy w podobny scenariusz w sobotnim starciu.

Mecz będzie sędziować Pan Albert Różycki z Łodzi.

Pod linkiem: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2018-2019/174608-KS-Ruch-Chorzow-KS-ROW-1964-Rybnik-29-kolejka.htm można wykupić transmisję sobotniego spotkania pomiędzy Ruchem Chorzów a ROW-em Rybnik. Koszt transmisji to 12 zł. Wykupując transmisję wspierasz bezpośrednio nasz klub!

Ruch Chorzów – ROW 1964 Rybnik, sobota, 20 kwietnia 2019r., godz. 18:00

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦