Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Zmazać plamę i zacząć strzelać! Zapowiedź meczu ROW 1964 Rybnik – GKS Bełchatów

24 Kwi 2019

W meczu 30. kolejki II ligi, nasza drużyna podejmie na Stadionie Miejskim w Rybniku czwartą ekipę w tabeli, GKS Bełchatów. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 17:00.

Nasza drużyna pozostawia sobie coraz mniejszy margines w walce o utrzymanie II-ligowego bytu. Po sobotniej porażce w Chorzowie wyprzedzamy tylko Rozwój Katowice. Jednak wciąż różnice na miejscach 12-18 są niewielkie.

O ligowe punkty będzie ciężko zwłaszcza, że od trzech spotkań nie potrafimy strzelić bramki. Jednak jak pokazuje historia spotkań z Bełchatowem, na własnym boisku nigdy jeszcze z nimi nie przegraliśmy. Warto byłoby podtrzymać tę statystykę.

Sędzią spotkania będzie Pan Marcin Kochanek z Opola.

ROW 1964 Rybnik – GKS Bełchatów, 24 kwietnia, godz. 17:00

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦