Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Przełamanie! Wygrywamy w Grudziądzu 2:1!

29 Kwi 2019

W meczu 31. kolejki, nasza drużyna rozegrała wyjazdowy mecz z Olimpią Grudziądz. W kolejnym, ważnym spotkaniu udało się przełamać niemoc strzelecką oraz wyrwać trzy istotne oczka w kontekście walki o utrzymanie.

Mecz rozpoczął się źle, bo już w 2. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Jednak nasza drużyna potrafiła w końcu przełamać strzelecką niemoc i w 37. minucie trafił Dominik Zawadzki. W drugiej połówce potrafiliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę po trafieniu w 87. minucie Przemysława Brychlika.

Olimpia Grudziądz – ROW 1964 Rybnik 1:2 (1:1)

Skład ROW: Aleksander Łubik – Jan Janik, Marek Krotofil, Michał Bojdys, Przemysław Szkatuła – Robert Tkocz, Szymon Jary, Dominik Zawadzki (85′ Bartosz Kunat; 90′ Michał Rostkowski), Bartosz Giełażyn (89′ Paweł Jaroszewski), Mateusz Mazurek (86′ Mateusz Bukowiec) – Przemysław Brychlik.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦