Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Kolejna istotna walka! Zapowiedź meczu ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg

03 Maj 2019

W meczu 32. kolejki nasza drużyna podejmie na Stadionie Miejskim w Rybniku, Olimpię Elbląg. To kolejne ważne starcie w kontekście utrzymania się ROW-u w II lidze. Spotkanie odbędzie się 4 maja o godzinie 17:00.

Podopieczni Jacka Trzeciaka po wygranej w ostatniej kolejce z Olimpią Grudziądz, ponownie odbiła się od ligowego dna. Jednak nie na tyle, by wykaraskać się ze strefy spadkowej. Do miejsca, gwarantującego nam utrzymanie tracimy obecnie 2 punkty. Ciężko więc nie stwierdzić, że kolejny mecz o ważne oczka przed nami.

Do końca sezonu pozostały 3 mecze, w tym 2 z rywalami bezpośrednio walczącymi o ligowy byt. Olimpia zalicza się do tych ekip. Obecnie Elbląg ma na swoim koncie 34 oczka, czyli o 2 więcej od naszej drużyny. W meczu jesiennym padł bezbramkowy remis, jednak żadnej z ekip taki wynik nie będzie satysfakcjonował.

Sędzią spotkania będzie Pan Piotr Łęgosz z Włocławka.

ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg, 4 maja godz. 17:00

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦