II liga, 33. kolejka: 11.05.2019  •  godz 17:00  •  Stadion Rozwoju Katowice
Znicz Pruszków
II liga, 34. kolejka: 19.05.2019  •  godz 13:00 •  Stadion Miejski w Rybniku

Ciągle w grze!

12 maja 2019

W meczu 33. kolejki II ligi nasza drużyna rozegrała wyjazdowe spotkanie z Rozwojem Katowice. Dzięki naszemu zwycięstwu 4:2 oraz wynikom, które padły w tej kolejce zmagań, do ostatniej serii spotkań będziemy walczyć o ligowy byt.

Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, gdzie po 29. minutach prowadziliśmy już 3:0 po trafieniach Bartosza Giełażyna, Przemysława Brychlika i Jana Janika. W drugiej części spotkania, na 4:0 podwyższył Michał Bojdys. Niestety w końcówce Aleksander Łubik musiał dwukrotnie uznać wyższość rywali.

Warto odnotować, że w składzie zadebiutował 16 letni Jakub Kuczera.

Rozwój Katowice – ROW 1964 Rybnik 2:4 (0:3)

Skład ROW: 22. Aleksander Łubik – 2. Jan Janik, 7. Marek Krotofil, 31. Michał Bojdys, 27. Przemysław Szkatuła – 23. Robert Tkocz (63, 17. Radosław Dzierbicki), 15. Szymon Jary, 6. Bartłomiej Wasiluk (41, 11. Dominik Zawadzki), 97. Michał Rostkowski (56, 18. Krzysztof Koch) – 19. Bartosz Giełażyn (69, 24. Jakub Kuczera), 89. Przemysław Brychlik