Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

22 czerwca zagramy mecz z okazji 100-lecia KS RYMER!

12 Cze 2019

Od 21 do 23 czerwca KS Rymer Rybnik będzie obchodzić swoje 100-lecie! Wśród licznych atrakcji, również KS ROW 1964 Rybnik weźmie udział w obchodach! 22 czerwca o godzinie 17:00 rozegranie zostanie mecz pomiędzy naszymi drużynami.

Z okazji obchodów, KS Rymer przygotował wiele wspaniałych atrakcji dla młodszych i starszych, jak np.: miasteczko piłkarskie, dmuchańce, zabawy dla najmłodszych, grill, foodtracki czy kino pod chmurką. W sobotę odbędą się oficjalne uroczystości wraz z mszą świętą, pochodami kibiców, mieszkańców Niedobczyc czy koncertami. Na Stadionie Rymera rozegrane zostaną dwa mecze. Pierwszy pomiędzy oldboyami KS Rymer i Szombierek, zaś o godzinie 17:00 gospodarze podejmą naszą drużynę.

Wszystkich kibiców zapraszamy do dołączenia do wydarzenia, którego szczegóły znajdziecie pod linkiem: https://www.facebook.com/events/194218394819035/

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦