Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Michał Bojdys i Przemysław Brychlik kończą przygodę z naszym zespołem

27 Cze 2019

Kolejnymi zawodnikami, którzy kończą grę w naszym klubie są Michał Bojdys oraz Przemysław Brychlik. 26-letni obrońca związał się od nowego sezonu z I-ligowym GKS-em Jastrzębia, zaś 29-letni napastnik rozpocznie sezon w Olimpii Elbląg. 

Przemysław Brychlik w naszym klubie spędził 2,5 roku, dołączając do Zielono-Czarnych w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017. W tym czasie zaliczył 81 występów w oficjalnych meczach (w tym 4 w Pucharze Polski) oraz strzelił 22 bramki (1 w Pucharze Polski). Napastnik pozostaje na szczeblu II ligi. W sezonie 2019/2020 będzie reprezentować Olimpię Elbląg.

Michał Bojdys dołączył do ROW-u w minionym sezonie. Rozegrał w tym czasie 29 meczów (w tym 2 w Pucharze Polski) i strzelił 4 bramki. Wielokrotnie był mocnym punktem naszej linii obrony. W sezonie 2019/2020 zaliczy sportowy awans, dołączając do drużyny z I ligi, GKS-u 1962 Jastrzębie.

Obu zawodnikom życzymy powodzenia w dalszej sportowej karierze oraz dziękujemy za włożony wysiłek podczas treningów i występów w naszej drużynie.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦