Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Daniel Pawłowski kończy współpracę z naszym klubem

30 Cze 2019

Cztery sezony trwała przygoda z naszym zespołem trenera bramkarzy, Daniela Pawłowskiego. Po tym okresie, szkoleniowiec żegna się z naszym klubem.

Trener Pawłowski w Zielono-Czarnych barwach trenował bramkarzy od sezonu 2015/2016. W tym czasie pod jego skrzydłami przewinęło się wielu znakomitych bramkarzy, którzy po czasie gry w ROW-ie, zaczęli reprezentować zespoły z wyższych polskich lig czy nawet kluby z Europy. W trakcie tego okresu, na szczeblu II ligi debiutowali wychowankowie rybnickiego klubu jak i najmłodszy wówczas bramkarz na szczeblu centralnym.

Danielowi dziękujemy za cały okres współpracy z naszym klubem oraz życzymy powodzenia w dalszym trenerskim rozwoju!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦