Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

PRZEMYSŁAW SZKATUŁA i DAWID PLIZGA!!! WITAMY W KLUBIE!!!

09 Lip 2019

Miło nam poinformować, że ponownie z naszym klubem związał się pomocnik, 26-latek Przemysław Szkatuła. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w Odrze Wodzisław. Ponadto grał w takich klubach jak Przyszłość Rogów, Rozwój Katowice, Karpaty Krosno czy Polonia Bytom. Ostatnią rundę spędził w naszym Klubie zaliczając w II lidze 13 występów.

Nowym nabytkiem jest natomiast Dawid Plizga, 33 – letni niezwykle doświadczony i potrzebny naszej drużynie pomocnik, występujący niegdyś w takich drużynach jak GKS Katowice, Zagłębie Lubin, Jagiellonia Białystok, Górnik Zabrze czy Termalica Bruk-Bet Nieciecza, zaliczając 223 występy w Ekstraklasie.

Obaj zawodnicy podpisali roczną umowę ważną do 30 czerwca 2020 roku.

Przemkowi i Dawidowi życzymy dużo zdrowia, wielu bramek i asyst oraz realizacji celów założonych przez siebie i Klub!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦