Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

W SOBOTĘ KOLEJNE GRY KONTROLNE

31 Sty 2020

Podsumowaniem drugiego tygodnia przygotowań naszej drużyny przed startem rudny wiosennej III ligi grupy III będą sobotnie mecze sparingowe.
W sobotę 1 lutego drużyna zielono-czarnych zakończy intensywny tydzień treningów (które mają miejsce na terenie Ośrodka Przygotowań Sportowych przy Hotelu Olimpia w Rybniku-Kamieniu) grami kontrolnymi z Banikiem Ostrawa (U-20) oraz Polonią Łaziska Górne.

Z drużyną nie trenują aktualnie zawodnicy testowani w innych klubach tj.: Aleksander Łubik (CD Leganés), Dawid Wrzosek (Raków Częstochowa), Paweł Kapusta (Unia Książenice), Szymon Kuzior (Widzew Łódź) oraz kontuzjowany napastnik Mateusz Budak (złamana kość śródstopia).

„Na chwilę obecną przygotowania przebiegają zgodnie z planem, najważniejsze, żeby omijały nas kontuzje” – podsumował drugi tydzień przygotowań trener naszej drużyny – Roland Buchała.

NAJBLIŻSZE GRY KONTROLNE:

sobota, 1 lutego

godz 11:00 (Rybnik-Kamień)
ROW 1964 RYBNIK- Banik Ostrawa U-20
godz. 13:30 (Rybnik-Kamień)
ROW 1964 RYBNIK - Polonia Łaziska Górne

LISTA SPARINGÓW NASZEJ DRUŻYNY TUTAJ.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦