Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

GKS „PNIÓWEK-74” PAWŁOWICE I HUTNIK KRAKÓW KOLEJNYMI RYWALAMI

07 Lut 2020

foto. Basia Kalisz-Gaweł

Za nami trzeci tydzień przygotowań naszych piłkarzy do rundy wiosennej III ligi grupy III.

Podopieczni Rolanda Buchały kolejny tydzień przygotowań standardowo już  zakończą sobotnimi grami kontrolnymi. Rywalami naszej drużyny będą  występujące na poziomie III ligi zespoły – Hutnika Kraków i Pniówka Pawłowice. Oba spotkania rozegrane zostaną w sobotę 8 lutego, na terenie Ośrodka Przygotowań Sportowych przy Hotelu Olimpia w Rybniku-Kamieniu.

„W tym tygodniu wpletliśmy ostatni element układanki do naszego modelu gry. Teraz przechodzimy do doskonalenia i poprawy szczegółów, żeby jeszcze lepiej funkcjonować jako zespół. Na mecze wystawimy dwa równe składy, połączenie pięciu zawodników o statusie młodzieżowców, z pięcioma zawodnikami doświadczonymi. Mam nadzieję, że na tle przeciwników z III ligi zaprezentujemy się równie dobrze jak w poprzednich spotkaniach” – podsumował kolejny tydzień przygotowań trener Roland Buchała.

Z drużyną nie trenują aktualnie zawodnicy testowani w innych klubach tj.: Aleksander Łubik (CD Leganés), Dawid Wrzosek (Raków Częstochowa), Paweł Kapusta (Unia Książenice) oraz kontuzjowany napastnik Mateusz Budak.

 

NAJBLIŻSZE GRY KONTROLNE:

sobota, 8 lutego

godz 13:00 (Rybnik-Kamień)
ROW 1964 RYBNIK - Hutnik Kraków
godz. 15:00 (Rybnik-Kamień)
ROW 1964 RYBNIK - GKS "Pniówek-74" Pawłowice

LISTA SPARINGÓW NASZEJ DRUŻYNY TUTAJ.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦